Read Time1 Minute, 19 Second

Wyjaśnił Ziggo Sport przez Voetbalzone: „Otrzymałem inne zadania w tym sezonie. Po przejściu z PSV Bergwijn mógł od razu liczyć na koszulka Czechy zaufanie menedżera Jose Mourinho. Skrzydłowy szybko zapewnił sobie miejsce startowe, imponując w ofensywnej roli w grze Special One. Jednak jego postępy utknęły w martwym punkcie, gdy doznał kontuzji kostki w marcu.
Bergwijn, mówiąc o swoim związku z Mourinho, mówi, że uważa swojego menedżera za postać ojca. Steven Bergwijn, który pozyskał nowy Tottenham, mówił o zapewnieniu sobie wymarzonego przejścia do Premier League. .
22-latek musi koszulka Polska przejść przez swoje medyczne warunki i uzgodnić osobiste warunki, ale oczekuje się, że będzie to formalność. Mówił też o dołączeniu do Spurs i pracy z kimś pokroju Jose Mourinho.
Następnie powiedział: „Zawsze podziwiałem najlepszego trenera, takiego jak Mourinho. A teraz zamierzam dla niego grać. Skrzydłowy Spurs, Steven Bergwijn, wrócił do Londynu przed możliwym powrotem do treningu. .
Holenderowi pozwolono na powrót do domu w marcu z okazji narodzin pierwszego dziecka. The Evening Standard twierdzi, że wrócił do Spurs przed możliwym powrotem do treningu 18 maja.
Bergwijn, który ma dziewięć występów w reprezentacji Holandii, może koszulka Urugwaj zmierzyć się z chrztem ognia w swoim debiucie w Spurs, a ich przeciwnikiem w ten weekend będzie Manchester City. Obie drużyny spotykają się w niedzielnym późnym meczu Premier League na stadionie Tottenham Hotspur..

SheliaBon maillot de foot Madelineu

IrisFewin fotbollströjor Christine

ChastityG Jalkapallo Pelipaidat Halvalla ManieHack

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %