Read Time1 Minute, 31 Second

Messi strzelił gola, gdy Barcelona wróciła do zwycięstwa Ronalda Koemana, wygrywając 1: 0 z Levante w niedzielnej LaLiga. Rousaud dodał: „Messi napisał najwspanialsze strony w historii klubu. Musimy szanować nasze legendy, ale rzeczywistość jest taka, jaka koszulka Dania jest.
Sześciokrotny zwycięzca Ballon d ‘Or został wskazany, aby dołączyć do Manchesteru City, potęgi Premier League, zanim zdecydował się pozostać w Hiszpanii, chociaż od tego czasu jest powiązany z mistrzami Ligue 1 Paris Saint-Germain i Inter. .
To był jego pierwszy gol koszulka Urugwaj w Serie A w tym sezonie i wywołał radosne uściski ze strony trenera Andrei Pirlo, który wyjaśnił pokaz emocji. Jednak przed rzutami karnymi Ronaldo była to chwila inspiracji Paulo Dybala, która początkowo przełamała opór Genui – napastnik Argentyny rzucił się z prawej strony, unikając obrońcy i sprytnie kończąc w prawym dolnym rogu.
Następnie Ronaldo opisał swoje osobiste osiągnięcie na Twitterze, pisząc: „Czy jest lepszy sposób na uczczenie mojego setnego meczu dla Juventusu niż strzelenie dwóch goli więcej dla zespołu?
Przemawiając po meczu, supergwiazda Juve Ronaldo powiedział Sky Sport Italia: „To był trudny mecz, ale cieszę się z osobistych osiągnięć. . Ronaldo nie tylko zaliczył swój setny występ w Juve, ale stał się także pierwszym graczem, który osiągnął 400 zwycięstw w pięciu najlepszych ligach Europy w tym stuleciu.
Błędy w obronie doprowadziły Juve do wygrania dwóch rzutów karnych w ostatnich 12 minutach, a koszulka Rumunia Ronaldo powtórzył wyczyn swojego dubla z rzutu karnego przeciwko Barcelonie w środku tygodnia, pewnie wysyłając kolejną parę w Genui, która zapewniła mu w sumie 77 bramek..

SOHHeikeh maglie calcio prezzi bassi SallyTuck

JessikaFa fotballdrakter AgnesMcne

ShannanBa maglie calcio 2021 Franziska

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %